Valūtu kalkulators
LVL LVL
EUR EUR

Piegāde un Gar.

Preču piegādi, interneta veikals "Jukotana", Rīgā realizē izmantojot savu transportu. Preču saņemšana interneta veikalā SIA "Jukotana" birojā ir bezmaksas, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku.


________Piegāde Rīgā, Rīgas rajonu un Latviju_________

 

1) Ķengarags  - 3.50 EUR ar savu transportu (ja preču summa ir lielāka par 15Euro, ja summa ir mazāka, tad cena par piegādi būs 6.00Euro);

2) Dārzciems, Pļavnieki, Purvciems - 5 EUR ar savu transportu;

3) Piegāde Rīgā (pārējos rajonos) 7 Euro - Omniva pakomāts ;

4) Piegāde visā Latvija (Omniva pakomāts) - 9.00Euro.


Standarta preču piegāde tiek veikta 2 darba dienu laikā, ja pasūtītā prece pieejama noliktavā.

Steidzmais pasūtījums 24st. laikā maksa 8 EUR + PVN (tikai ar priekšapmaksu).

Ekspress pasūtījums (līdz 12:00) 5-6 st. laikā 10EUR + PVN (tikai ar priekšapmaksu).

SIA "Jukotana" tirdzniecības pārstāvji pasūtījuma veikšanas brīdī informēs Jūs par precīziem piegādes laikiem. Smagās tehnikas piegāde tiek veikta līdz mājas durvīm. Ja vēlaties piegādi līdz dzīvoklim, tiek piemērota papildus maksa 1.00 EUR par stāvu. Visas cenas norādītas ar PVN 21%. Preču piegāde Rīgas rajonā tiek realizēta izmantojot savu transportu. Piegādes cena var mainīties atkarībā no produktu gabarītiem. SIA "Jukotana" tirdzniecības pārstāvji informēs Jūs par precīzām piegādes izmaksām.

 


Garantija un Serviss:


GARANTIJA UZ BOSCH, CST Berger būs šeit:  On-LINE Serviss.


Visām SIA "JUKOTANA" pārdotajām precēm, tiek nodrošināta ražotāja noteiktā garantija vismaz 1- 3 gadi, ja tiek ievērota lietošanas instrukcija un garantijas noteikumi. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar produkcijas (izstrādājuma) lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt, vai pareizi aizpildīts garantijas talons. Garantijas talons ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīts: izstrādājums, modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums, garantijas termiņš, skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums, pārdevēja un pircēja paraksts. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, izdzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiek atzīts pār spēkā neesošu.

 

 
Sadzives tehnikaSadzives tehnika
Latvijas interneta veikali